ניהול נכסים מניבים

מאז ומתמיד, ענף הנדל"ן מהווה אפיק מעולה להשקעה אצל משקיעים בעלי פורטפוליו של נכסים מניבים לקבלת תשואה חודשית יציבה על ידי השכרתם.

טיפול, ניהול ואחזקה של דירה בודדת מושכרת אינה מלאכה מרובה וקשה למדי ורבים מן האנשים שבבעלותם נכס מניב בודד ואף קצת יותר מכך, מנהלים ומטפלים בנכסים אלו בעצמם.

עבור כל אלו המחזיקים במספר נכסים מניבים, מרכזים, דירות הפזורות ברחבי הארץ המושכרים לשוכרים רבים, שוכרים רבים וכיו"ב, אנו, Akirav-Alon & Co, עורכי דין מקרקעין,  יצרנו סל שירותים אשר מאפשר קבלת מענה כולל ומקיף לניהול הנכסים הללו –

עריכת הסכמים

עריכת הסכמי שכירות, הארכת הסכמי שכירות, הסכמי מכר, הסכמי השבחה מקרקעין, הסכמי ביצוע ושיפוצים, אנו נערוך עבורכם באופן שוטף את כל ההסכמים הרלוונטיים בקשר עם כל אחד מן הנכסים שברשותכם, ואשר יכללו עקרונות מפתח לצורך ניהול טוב ונכון יותר של הנכסים שברשותכם.

לוחות זמנים ובקרה

כחלק מהליווי השוטף שלנו אתכם, אנו מטמיעים את כל המועדים ונקודות הזמן החשובות אצלנו במערכת הניהול כך שבפרק זמן קבוע מראש בטרם מסתיים חוזה שכירות באחד מהנכסים המניבים שברשותכם, אנו כבר ניידע אתכם באם השוכר ממשיך או לאו, ונפעל למציאת שוכר חלופי במקרה הצורך והתקשרות עמו בהסכם שכירות. אנו נעשה עבורכם כול שנוכל כדי להבטיח שהנכס יושכר באופן שוטף ולא יוותר ריק.

טיפול ותחזוקה

אומנם הייתם שמחים שהנכס ימשיך להניב פירות מבלי לייצר הוצאות, אך לצערנו ולצערכם, לא כך הדבר. אנו כאן כדי להתקשר עבורכם עם בעלי המקצוע, להזמינם ולאתרם, לפקח על עבודתם ועל סיומה והכול, כדי להקנות לכם שקט מוחלט.

נכסים מניבים – נכסים משביחים

עת הנכס עומד ונותן פירותיו, איננו עוצמים עינינו מן השינויים החלים באזור בו מצוי הנכס שלכם. כמשרד המלווה יזמים רבים באיתור נכסים המיועדים לשינוי ייעוד או הגדלת זכויות, אנו עוקבים באופן שוטף אחר התב"ע החלה על הנכס או שצפויה לחול ומעדכנים אתכם באופן שוטף.