דירות, בתים ונכסים – עורך דין קניית דירה/ מכירת דירה

עבור מרבית האנשים שאינם עוסקים בענף הנדל"ן כמשקיעים או כיזמים, עסקת מכירה או עסקת רכישה של דירת מגורים צפויה להיות העסקה המשמעותית והגדולה ביותר שהם יתקשרו בה במהלך חייהם. הואיל וישנם היבטים ושיקולים רבים אשר צפים במהלך ביצוע עסקאות מכר ו/או רכישה, ולעתים אף עולים נושאים ומכשולים בשלב מתקדם בעוד שמוטב היה, להיות מודעים אליהם עוד בשלבים ההתחלתיים של הליך המו"מ. משרדנו מלווה רוכשים ומוכרים בעסקאות מכר ורכישה ומהווה שותף אמת לדרך, עד לסיום העסקה על הצד הטוב ביותר. אנו שמחים לעמוד לרשות לקוחותינו ולוודא שהעסקה המשמעותית בחייכם, תסתיים בהצלחה!

עריכת בדיקות מקדמיות ע"י עורך דין מומחה בקניית דירה/מכירת דירה

בטרם ביצוע עסקה מכר ו/או רכישה במקרקעין, יש רשימה של בדיקות מקדמיות אשר יש לבצען בקפידה עוד בטרם הגברת הליכי המו"מ ובוודאי, בטרם התקשרות בהסכם עם הצד השני. חלקן של הבדיקות המקדמיות, קשורות באופן ישיר לגופו של הנכס, מיקומו הפיזי, מידת התאמתו לאופן הרישום של הנכס ברשויות השונות, בעוד שחלקן האחר של הבדיקות המקדמיות קשור בזהות הצדדים לעסקה, מצבם האישי, זכויות נוספות בנכסים אחרים וכיו"ב.

עורך דין מקרקעין מומחים במיסוי מקרקעין

במדינת ישראל, תקנות והוראות מיסוי מקרקעין משתנות ללא הרף ובאופן תכוף למדי. הצורך של הממשלה לגייס כספי מסים, מצוקת הדיור, הפערים החברתיים, כל אלו ועוד, הולידו את הצורך בעריכת שינויים תכופים בכל הקשור בחבות המס הקיימת בביצוע עסקאות במקרקעין. תכנון נכון של העסקה בטרם הליכי המו"מ וקביעת תנאיה לצורך חשיפה מועטה במס ככול הניתן, הנו הכרחי. ראו עוד בפרק מיסוי מקרקעין.

ליווי עורכי דין מקרקעין בשלבי המימון – משכנתא

בין אם אתם נוטלים משכנתא, מסלקים משכנתא או מבצעים גרירת משכנתא לדירה או נכס אחר הנרכש על ידכם סמוך למועד המכירה, אנו תמיד ערים לנשוא לצורך מתן ביטוי הולם לכך בהסכם המכר או הרכישה. אנו שמחים להיות לעזר בכל תהליך קבלת המשכנתא, לטפל עמכם ועבורכם בכל הקשור בכך כחלק בלתי נפרד מהעסקה.

ליווי עורך דין מקרקעין בתכנון הון עצמי ולוח תשלומים

תכנון לוח התשלומים בעסקאות מקרקעין, בין אם אתם מוכרים דירה או רוכשים דירה, הנו פרק חשוב ומשמעותי אשר מהווה את לב ליבו של העסקה. שכך, אנו מקפידים לקבוע בהסכם המכר או הרכישה, מנגנון תשלומים אחראי, הגיוני ובעיקר כזה התואם את היכולות והצרכים הכספיים שלכם.

כמובן, שהנקודות שהועלו לעיל, הינן רק בבחינת מידע על "קצה המזלג". המרשם בו מתנהל הנכס, סוג הנכס, אופי העסקה, זמן הפינוי ולוח התשלומים, אחוזי המימון, החשיפה לחבויות במס ובהיטלים עירוניים, בנייתו של הנכס, היכולות הכספיות, כל אלו ועוד מהווים יחד אגד מטלות ונקודות הכרחיות לשקלולן בהסכם המכר, בהתאם לצרכים שלכם.