עורך דין קניית דירה מקבלן – דירה יד ראשונה

ליווי משפטי וייצוג רוכשים בעסקאות קנייה של דירה מקבלן, מצריך מומחיות רחבה בנושא וידע פרקטי מעמיק שכן העסקה, ההסכם והתנאים המשפטיים והמסחריים כאחד, שונים מהותית מעסקת רכישה של דירה יד שנייה מאת אדם פרטי או בכלל.

למשרדנו, קיים ניסיון מצטבר של טיפול בעסקאות רבות של קניית דירה מיד ראשונה, בשלבים שונים ובמקרים רבים כאשר כל עסקה מתאפיינת במורכבות משפטית שונה.

בהיותנו משרד עורכי דין מקרקעין המטפל, מייצג ומלווה קבלנים ויזמים בפרויקטים רבים למגורים, אנו יודעים לתת את הדגש בנקודות המפתח בהליך המו"מ המשפטי ובהסכמי הקבלן וכן להתייחס לכל הסעיפים הקטנים שהנם בעלי משמעות גדולה.

בדיקת הזכויות של הקבלן במקרקעין, הצפי להשלמת הפרויקט, מו"מ משפטי ביחס לסעיפי ההסכם אשר מטבעם מטיבים עם הקבלן, התאמת התנאים המסחריים בהתאם ליכולות ולצורכי רוכשי דירה חדשה מקבלן, קבלת מלוא המסמכים וההתחייבויות הנדרשות מהקבלן ו/או מצדדים שלישיים, כל אלו, מהווים רק חלק מן הבדיקות והדרישות הנכללות בטיפול המשפטי המקצועי והמעמיק המבוצע על ידי משרדנו בעסקאות מסוג זה.

כמשרד המצוי באזור בעל פעילות רחבה של בנייה מואצת למגורים, הצבנו לעצמנו מטרה להוות משרד עורכי הדין מקרקעין המוביל באזור בקעת אונו ולייצג נאמנה את קהל רוכשי הדירות בערים המרכיבות אותה, כגון: קרית אונו, גני תקווה, יהוד, סביון, גבעת שמואל, נווה מונסון וכיו"ב.